ROYAL ACADEMY MAYIS SINAV LİSTESİ

         
        2 MAY 2016 MONDAY
         
  CANDIDATE INST GRADE TIME
1 AYLİZ AKMAN VIOLIN PREP 09.30-09.40
2 İDİL ŞENSOY VIOLIN PREP 09.40-09.50
3 ECRİN KÜÇÜK VIOLIN PREP 09.50-10.00
4 ESLEM ÖZDEMİR PIANO 2 10.00-10.15
5 AYŞE İREM ONGAN PIANO 3 10.15-10.30
6 TUAN FEDERİCO URUNÇ VIOLIN 1 10.30-10.45
7 DİLARA USLU PIANO 3 10.45-11.00
  BREAK     11.00-11.15
8 MEHMET YAĞIZ GÖÇER VIOLIN 1 11.15-11.30
9 DOĞA ATALAY VIOLIN 2 11.30-11.45
10 ZEYNEP İPEK SARI VIOLIN 2 11.45-12.00
11 HAZAL VATAN VIOLIN 3 12.00-12.15
12 DOĞA SAYMAN VIOLIN 4 12.15-12.30
  LUNCH     12.30-14.00
13 EZGİ PEKİN PIANO 4 14.00-14.15
14 BUĞRA ONAT GUITAR 6 14.15.14.40
15 BAŞAK KÖKTEN PIANO 4 14.40-14.55
16 EGE ÇOBAN GUITAR 5 14.55-15.15
17 SİNAN CAN AYNUR GUITAR 1 15.15-15.30
  BREAK     15.30-15.45
18 TAN ÖZEN ALTO-SAX. 3 15.45-16.00
19 JÜLİDE ECE DURSUN SINGING 2 16.00-16.15
20 ESİN SEZER FLUTE 1 16.15-16.30
21 EZGİ SEZER PIANO 3 16.30-16.45
22 DURU KABAKÇI VIOLIN PREP 16.45-16.55
23 ALTAY ÇINAR UÇKUN VIOLIN PREP 16.55-17.05
24 KAAN MUTLU GUITAR PREP 17.05-17.15
25 ARİFE ASENA TÜREYYEN VIOLIN 6 17.15-17.40
26 BEREN AHU VIOLIN 5 17.40-18.00

 

  6 MAY 2016 FRIDAY
  VENUE: KADIKÖY GUZEL SANATLAR
  CANDIDATE INST GRADE APPLICANT / TEACHER TIME
1 KEREM TÜRKMEN  piano prep Kadıköy Güzel Sanatlar 09.30 - 09.40
2 ESRA KUTLU  piano 3 Kadıköy Güzel Sanatlar 09.40 - 09.55
3 MELODİ MELİKE ŞAHİN piano 3 Kadıköy Güzel Sanatlar 09.55 - 10.10
4 NURETTİN CAN SAYI piano 2 Kadıköy Güzel Sanatlar 10.10 -10.25
5 BATUHAN TÜRK  piano 2 Kadıköy Güzel Sanatlar 10.25 - 10.40
6 SELİN YAMANEL piano 5 Kadıköy Güzel Sanatlar 10.40 - 11.00
  BREAK       11.00 - 11.15
7 ARDA EMRE GİRGİNER piano 1 Kadıköy Güzel Sanatlar 11.15 - 11.30
8 ASLI ELİF ÇERGEL piano 1 Kadıköy Güzel Sanatlar 11.30 - 11.45
9 ECE BATO piano 1 Kadıköy Güzel Sanatlar 11.45 - 12.00
10 MUSTAFA CAN ÇOBAN  piano 1 Kadıköy Güzel Sanatlar 12.00 - 12.15
11 DENİZ UZUN  piano 1 Kadıköy Güzel Sanatlar 12.15 - 12.30
  LUNCH       12.30 - 14.00
12 HÜSEYİN ATACAN DEMİR  piano 6 Kadıköy Güzel Sanatlar 14.00 - 14.25
13 HALİME BÜŞRA ATAŞ  piano 6 Kadıköy Güzel Sanatlar 14.25 - 14.50
14 ÖZGE USTA  piano 5 Kadıköy Güzel Sanatlar 14.50 - 15.10
15 İREM BEYZA URALCAN piano 5 Kadıköy Güzel Sanatlar 15.10 - 15.30
  BREAK       15.30 - 15.45
16 FATMA AYBÜKE FİDAN piano 6 Kadıköy Güzel Sanatlar 15.45 - 16.10
17 NÜKTE MERVE KAŞIKÇI  piano 5 Kadıköy Güzel Sanatlar 16.10 - 16.30
18 MERCAN ÇALIK     piano 2 Kadıköy Güzel Sanatlar 16.30 - 16.45
19 ARDA ÇAKIN  piano 2 Kadıköy Güzel Sanatlar 16.45 - 17.00
20 SEMİH HAFİF piano 2 Kadıköy Güzel Sanatlar 17.00 - 17.15
21 GÜLNİHAL KAŞIKÇI piano 2 Kadıköy Güzel Sanatlar 17.15 - 17.30
22 TUĞÇE YALDIZ piano 4 Kadıköy Güzel Sanatlar 17.30 - 17.45
23 ROZA GÜNDÜZ  piano 4 Kadıköy Güzel Sanatlar

17.45 - 18.00

 

           
             TÜM ÖĞRENCİLERİN PROVA YAPABİLMELERİ İÇİN 
             SINAVDAN 1 SAAT ÖNCE MERKEZİMİZDE KİMLİK, 
             ENSTRUMAN VE KİTAPLARI İLE BİRLİKTE HAZIR  
                         BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.  
           
   TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE SINAVLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.